Turuncuyaka Koçluk Projesi Martılara %30 İndirimli

Okulumuz 86 mezunlarından Filiz Bozkurt’un kurucusu olduğu Turuncuyaka çatısı altında bir koçluk projesi başlatıldı. Bu projede yerinizi alarak istediğiniz hayatı deneyimli bir yol arkadaşıyla birlikte tasarlayabilir, ya da askıya koçluk bırakarak genç bir martının kendini tanımasına ve yaşamını şekillendirmesine destek olabilirsiniz. 

6 seanstan oluşan bu projeye katılmak isteyenlerle ücretsiz bir tanışma seansı yapılıyor. Başvurmak için @fillizbozkurt instagram sayfasındaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterli. İndirimden faydalanmak için referans kısmına KALİD yazmayı unutmayın. Genç bir martı için askıya koçluk bırakmak istiyorsanız açıklama kısmına not düşebilirsiniz. 

Koçluk kişinin en iyi haline ulaşmasına yardımcı olan pozitif psikoloji temelli bir yaklaşım. İş ve özel hayatta yaşadığınız zorluklar varsa, motivasyonunuz düşükse, anlam kaybı yaşıyorsanız, hayatta istediğiniz yerde olmadığınızı düşünüyorsanız ve bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız bu projeye başvurabilirsiniz. 

Filiz Bozkurt (86) uzun yıllar pazarlama ve iletişim alanında çalıştıktan sonra, koçluk, PSYCH-K®, gestalt ve transaksiyonel analiz gibi alanlarda eğitimler alarak insanlara yaşadıkları zorluklar konusunda destek vermek ve daha iyi bir dünya için bir şeyler yapmak üzere bir yola girdi. 

Projeyle ilgili detaylı bilgiye ve mezunumuzun detaylı özgeçmişine @fillizbozkurt instagram sayfasındaki linkten ulaşabilirsiniz