Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
BASIN BÜLTENİMİZ
25 Haziran 2005, Cumartesi Günü, Kalamış Koyu üzerinde mavi gökyüzü, yine beyaz kanatları konuk edecek...
Kadıköy Anadolu Lisesi (Kadıköy Maarif Koleji)’nin kuruluşunun 50. yıldönümünde…
MARTILAR hasret giderecek

Martılar olarak bilinen Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi mezunları için yılın en önemli günü olan geleneksel TALAŞ BÖREĞİ GÜNÜ, bu yıl 25 Haziran 2005, Cumartesi günü düzenleniyor.

Toplum hayatındaki seçkin köşelerine yerleşmiş eski Martı’lar ile henüz yuvadan uçmakta olan Martı’lar bugün bir araya gelecek; birlikte Talaş Böreklerini yiyecek; müzik dinleyecek, şarkılar söyleyecek; okul anılarını, eski şakalarını ve lakaplarını hatırlayacak; eski öğretmenleri ile özlem giderirken, çeşitli firmaların katılımı ile bir karnavala dönüşen günde konserlerle coşacaklar. 3000’in üzerinde mezunun katılacağı Talaş Günü her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerle mezunlara birbirlerini tanıma fırsatı verecek.

25 yıl önce yuvadan uçan 1980 mezunu Martı’lara Gümüş Yıl Sertifikaları, başarıları ile yükseklerde seyreden Martı’lara da Kristal Martı Ödülleri verilecek. Bu yıl Kristal Martı Ödüllerini alan mezunlarımız Ali Murat Erkorkmaz, Prof.Dr.Orhan Kural, Tarık Günersel, Yrd.Doç.Dr.Yavuz Selim Karakışla ve Prof.Dr.A. Murat Tekalp. (Ödül Töreni saat 16.30)

Bu yıl 50. kuruluş yıldönümü onuruna başlatılan proje, mezunları okul yıllarına götürecek;
Camianın tanınmış isimlerinin efsane anılarından oluşturulan “50 yılda 50 anı” isimli kitap, tüm katılımcılara dağıtılacak. Hazırlanan kitap, saat 17.00 den itibaren Can Gürzap, Özer Yelçe, Eriş Akman, Ali Murat Erkorkmaz, Prof.Dr.Orhan Kural, Prof.Dr.Serdar Erdine, Altan Erkekli, Ozan Çolakoğlu gibi 43 dönemden mezunların imzalarıyla renklenecek.

Genel Sigorta ve Genel Yaşam Sigorta ana sponsorluğunda düzenlenen bu özel günde bunların yanı sıra animasyonlar, Latin müziği dinletileri, çocuklar için özel gösteriler, turnuvalar ve sürprizler de yer alacak. 17.15 te Night Shift, 18.00 de ise Tibet Ağırtan ve Kırık Kalpler konserleri programı hareketlendirecek.

Tam 50 yıl önce 1955 yılında, Kadıköy Koleji adı ile açılan ve daha sonra Kadıköy Anadolu Lisesi adı altında bugüne değin 12,000’in üzerinde mezun veren Türkiye’nin bu ayrıcalıklı okulunun, yürekleri aynı çarpan eski - yeni tüm mezunları 50.Yıl Talaş Böreği Günü’nde bir araya gelecek ve Kalamış Koyu üzerinde bu büyük buluşmanın kanat sesleri duyulacak.


TALAŞ BÖREĞİ GÜNÜ

Konu: KALİD Talaş Böreği Günü
Yer: Kadıköy Anadolu Lisesi Dr. Esat Işık Cad. No:84 Moda / İstanbul
Tarih: 25 Haziran 2005, Cumartesi
Saat: 14:00 – 19:00
Ödül Töreni : 16:30
Anılar Kitabı İmza: 17:00

Daha fazla bilgi için;
Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği (KALİD)
Tel : 0216 - 347 88 43 Faks : 0216 - 336 53 64
www.kalid.org.tr
<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi